Elektrostatik Havalandırma

Elektrostatik Filtre çökelme bir akan gaz ince partikülleri Filtre etmek için Son derece etkin bir yoldur. Elektrostatik Filtreler (ESP) anlamlıdır çünkü elektrostatik Filtreleme boyunca düşük basınç düşümü, akış hızı düşürmeden Havayı geniş hacimli olarak işleyebilir. Mutfak Aspirasyonu Hava Nedeniyle Yağ, Duman, Su buharı Ve Sıcaklık kompleks karışımında, zor bir hedeftir. Bu Nedenle, özellikle Genel bir sanayi İçin  Elektrostatik Filtreler daha sert Ortam için Tasarlanmış Ve Bu Konuda Patent Belgeleri Almıştır. Elektrostatik Filtre ESP kullanmak önemlidir. Elektrostatik ayırıcılar iyonlaştırıcı elektrotlar üzerinde giderken yağ ve duman parçacıkları iyonize ile başlayan parçacıklar elektrik yüklü hale gelir. Bazı parçacıklar olumlu ya da olumsuz en etkili Elektrostatik ( ESP) ler iki tip Üretmek Ve Böylece Daha Fazla parçacık iyonize olanlardır. Elektrostatik Filtreler Yağ ve duman parçacıkları Filtre Hücresinin İçinde Paralel Plakalar Üzerinden geçer ve sıkışır. Parçacıklar Toplayıcı Hücreler Arasında Sıkışır ve uzun mesafede, fazla parçacıklar toplanarak yok edilir. Elektrostatik Filterelerde Gerilim de önemlidir. Partikül iyonizasyonu en üst düzeye çıkarmak ve verimliliği yakalamak için mümkün olan her iki iyonizer ve kolektör hücre voltajı kadar yüksek olmalıdır.

Bu Konuda Mühendislik Anlamında Dünyanın İleri Gelen Yüksek Gerilim Şirketi İle Çalışmalarına Devam Etmektedir. Yağ ve duman parçacıkları çıkarıldıktan sonra, hava genellikle pişirme yağ ve duman yüksek düzeyde üreten restoranlar,Fabrikalarda kaynaklanan emisyonların görülen karakteristik duman Toplayıcı Hücrelerde toplanır daha sonra çıkarılıp düzenli aralıklarla temizlenmelidir. Elektrostatik Ayırıcılar da Filtrenin yüzeyi boyunca hava yayılmış bir sağlamak için bir dağıtıcı plaka olmalıdır ve Ön Filtreler önce daha büyük bir yağ parçacıklarını toplamak için kullanılır Bizim Elektrostatik Filterlerimizde bu Standart Olarak Yapılır.

Bu sayede Verimlilik artışı ve bakım süreci max.Çıkartılır. Nereye Elektrostatik Filtre Kullanılır Mutfaklar ,Restauranlarlar , Alış Veriş Merkezleri ( Avm ) , Isıl işlem | Soğuk çekme | Dişli kesme | Düz yağ ile öğütme | Düz yağ işleme | Dövme işlemleri ve soğuk presleme | Diğer metal işleme / ısıl işlem prosesleri için yağ buharı ve kuru dumanlar Elektrostatik Filtre ESP Electrostatic Precipitatör Bizim Elektrostatik Filtremiz ESP yağ , duman ve koku çıkaran işletmelerde Elektrostatik ESP teknolojilerini en iyi kullanır. Bu, hem pozitif ve negatif yüklü parçacıklar oluşturur maksimum Verimlilik için özellikle derin toplayıcı hücreler vardır ve sırasıyla Ön Filtre ioniser ve kollektör hücre için 14kV ve 7kV ile çalışır. Elektrostatik Filtreler İçin Kanallı Sistemlerde Duman Çıkarma Elektrostatik Filtreler veya ESP olarak da bilinir Elektrostatik Filtreler mutfak egzoz havasından yağ ve duman Parçacıkları yok etmek için ideal bir seçimdir. Yenilikçi bir şekilde teknolojiyi uygulayarak, yağ, duman ve kokuyu Elektrostatik Filtre ( ESP ) ile yok etmek mümkün, hale getirilir. En yüksek Debiler için Elektrostatik Filtrelerde Yüksek Verimlilik Elektrostatik Filtreler tipik % 95 ve üzeri ( ESP ) verimlilik sağlar. Ancak, daha yakından bakmak ve yüksek verim yüzdeleri genellikle düşük hacimli hava akımlarına sadece ilgili olduğunu bulmak. Elektrostatik yüksek debiler için en yüksek verimliliği sağlayarak öne çıkıyor. Biz herhangi bir mutfakta ne beklenebilir hesaplamak için Çalışmaktayız.

Bizim üst oranımız %99.Üniteler ticari mutfak ve gıda üretim Fabrika kullanımı için özel olarak tasarlanmıştır. Düşük güç, ve gerekli verimlilik düzeylerine bağlı olarak, tek, çift geçişte yapılandırılabilir.

Elektrostatik Filtre Faydaları

• % 99 yağ, koku ve duman azaltma

• Standardize modüllerini kullanarak bir özel yaklaşım

• Düşük işletme maliyetleri

• Azaltılmış yangın riski

• Düşük bakım Maliyetleri.

• Düşük çevresel etki.

• Yüksek Hava Akış Hızlarında Elektrostatik Filtre ile Yüksek Performans

• Düşük Basınç Kaybı, Düşük Enerji kullanımı Ve Tüketimi.

• Elektrostatik Filtre Kanal Ve Binaların Yangın Riskini Azaltır

• Elektrostatik Filtre Kanal temizleme ve bakım sıklığını azaltır

• Bizim Elektrostatik Filtrelerimiz Uzun ömürlü Bileşenlerden Oluşur. Çevre için Elektrostatik Filtre

• Hantal ve Dönüşsüz Filtreler

• Elektrostatik Filtre Toplayıcı plaka temizleme suyu ve gücünün sadece küçük miktarlarda alır.

• Geri dönüşümlü çelik gövde ve alüminyum kollektör hücreleri

• Hiçbir sarf kimyasallar

Elektrostatik Filtre Nasıl Çalışır ?

Kirlenmiş hava bir difüzör ve ön filtreden geçer. Yağ ve duman parçacıkları daha sonra bir elektrostatik yük verilerek iyonize edilir. Bu da sıkışıp toplayıcı plakalara çeker ve Elektrostatik Filtre % 99 oranında performans sağlar. Elektrostatik Filtre Montaj Elektrostatik Filtre Cihazları serbest duran, duvar veya uygun bir yere monte edilebilir. Kanal sistemi bağlantısı için bir dönüşüm parçası üzerinden gerçekleştirilir. Ayrıca Klima Santralleri Ekolojik Hava Temizleme Cihazları İçinde Montaj Kolaylığı Sağlamaktadır. Küçük Mutfaklar İçin Elektrostatik Filtre , Maliyet Etkin Koku Kontrol Küçük mutfaklar için Maliyet etkin koku kontrolü önemlidir ve yağ ve koku kontrolü için ihtiyacı olan küçük ticari mutfaklarda sayısı sürekli artıyor. Sınırlı alan, gürültü emisyonları ile ilgili kısıtlamalar ve düşük bakım ihtiyacı – koku şikayetleri ya da yeni bir proje ile mevcut bir restoranda olsun, aynı sorunlar bu ekipman yüklemeden geldiğinde ortaya çıkacak gibi görünüyor. Bunu akılda tutarak, Plazma Temiz yağ ve pişirme kokuları kaldırmak için tasarlanmış küçük uygulamalar için basit bir çözüm geliştirdik. Ticari Mutfak ve Gıda Üretimi Alanlarında Elektrostatik Filtre ve Havalandırma Sistemleri Ticari mutfak egzoz dumanı sorununa yaklaşımımız, tüm mutfak ekipmanları ile birlikte uyarlanmış, Elektrostatik Filtreli Ekolojik Hava Temizleme , bacasız havalandırma sistemini koymaktır. Etkili yağ, Koku Ve Duman Stratejileri için Elektrostatik Filtre Bizim tasarım hizmet planlaması ve çevre sağlığı amaçlı duman, yağ ve koku stratejileri için ürünlerimiz mevcuttur. Eğer yeni bir mutfak kurmak isterseniz , bize gelerek. Uygun modelde ürünlemizle sizlere daha iyi hava kalitesi sağlayarak başarılı uygulamalar yaparak riskininizi önlemek için uygun çözümler üretmekteyiz. Elektrostatik Filtrelerde Kolay Sistem Kurulumu Tüm ürünlerimiz montaj ve kurulumu basittir. Biz kurulum için tüm yönleriyle seçtiğiniz mekanik ve elektrik mühendisleri tarafından önerilerinize ve uygun projelerinize göre tasarlanarak üretilir.